Weekend za 6 punktów !

W ostatnią sobotę obie nasze drużyny rozegrały swoje spotkania w Złotokłosie. Jako pierwsi na murawę wybiegli zawodnicy rocznika 2004, którzy w pojedynku derbowym podejmowali Victorię Głosków. Od początku mecz był wyrównany, z lekką przewagą sytuacji bramkowych na naszą korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0 po trafieniu Cyryla. Następnie o godzinie 13:30 swój mecz rozpoczął rocznik 2006 podejmujący Koronę Góra Kalwaria. Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników zakończył się zwycięstwem 5:2 po bramkach Chudego, Alexa, Przemka i 2x Wielkiego. I kolejne 6 punktów zostało w Złotokłosie!

W najbliższą niedzielę pomiędzy meczami rocznika 2004 i 2006, około godziny 12:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Obecność obowiązkowa!!! Jeśli ktoś nie może się pojawić prosimy o kontakt telefoniczny.